Najlepsze portale randkowe – Ranking 2021

Najlepsze portale randkowe - Ranking 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Spis treści

Dzisiejsze czasy nie należą do najpewniejszych. Jeszcze wczoraj kluby czy restauracje mogły być otwarte, jutro to wszystko może być tylko wspomnieniem. Koronawirus mocno dał się społeczeństwu we znaki, dlatego znalezienie odpowiedniego partnera stało się jeszcze trudniejsze niż dotychczas. Zamknięci w domach zapomnieliśmy o tym, jak nawiązać relację z drugą osobą. Z pomocą przychodzą najlepsze portale randkowe. Poniżej znajdziesz ranking tych płatnych, jak i bezpłatnych.

Jak wybrać najlepszy portal randkowy?

Znalezienie miłości w internecie to nie lada wyzwanie. Specjalnie dla Ciebie powstał ranking, który pomoże Ci wybrać odpowiedni portal randkowy tylko z tych najlepszych.

Najlepsze portale randkowe muszą być przede wszystkim bezpieczne i cieszyć się dobrą opinią wśród użytkowników. Droga jest prosta. Osoby poszukujące drugiej połówki korzystają z rejestracji, która trwa chwilę, tworzą szczegółowy profil i otrzymują sugestie partnerów. Ważne, żeby sugerowano partnerów z okolicy. Istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo, że szybciej dojdzie do spotkania.

Stosunek zarejestrowanych kobiet i mężczyzn do przedziału wiekowego jest również bardzo istotny. Na znanych portalach randkowych jest zarejestrowanych więcej osób niż na młodszych i nowszych stronach.

Ogólne nastawienie na portalach randkowych

Nie da się ukryć, że powyższy ranking zawiera tylko najlepsze portale randkowe. Niemniej jednak różnice między nimi są już na samym początku bardzo zauważalne. Niektóre z nich nastawione są na trwałe związki, a niektóre wychodzą z założenia, że w życiu liczy się tylko zabawa i przelotna relacja, czy nudesy dziewczyn to wszystko, co ludzie mogą znaleźć, rejestrując się do tego serwisu. Nie można tego krytykować, ponieważ zróżnicowanie nawet w takich kategoriach jak portale randkowe jest bardzo potrzebne. Każdy lubi coś innego. Przed odwiedzeniem wybranego portalu warto przeczytać opinie na jego temat.

Jak mogą być ukierunkowane portale randkowe?

  • Na trwałe związki,
  • na szybkie relacje,
  • na relacje one-night stand,

To, czego szukasz, zależy tylko od Ciebie. Ranking ma dużo pozycji, a każda z nich oferuje coś innego.

Czym wyróżnia się portal randkowy?

W życiu realnym nie zawsze są takie opcje, jak w sieci. Kobiety z reguły mniej podrywają mężczyzn, a mężczyźni, widząc piękną kobietę na ulicy, nie podejdą ot tak, by zagadać. W sieci robią to bez skrępowania. Ranking przedstawia najlepsze portale randkowe w roku 2021. Ale czym tak naprawdę wyróżnia się taki serwis od rzeczywistości? Jest kilka takich punktów, dzięki którym portal randkowy ma ogromną przewagę.

1. Możesz utworzyć wyjątkowy profil

Utwórz profil, który powali z nóg. Masz na to szansę na każdym portalu. Wstaw swoje zdjęcia, kilka ciekawych informacji ze swojego życia i opis. Zachęci to innych użytkowników do podjęcia jakichś kroków w Twoim kierunku. Tak samo działa to w drugą stronę.

2. Kontaktujesz się z osobami, które uważasz, że pasują do Ciebie

Nie musisz pisać do wszystkich. Ranking pokazuje Ci, jak wygląda odsetek kobiet i mężczyzn w poszczególnych aplikacjach. Co więcej, nie musisz rejestrować się tam, gdzie wiesz, że ludzie nastawieni są na przelotne relacje, kiedy Ty oczekujesz czegoś innego. Dopasuj drugą połówkę do swoich zainteresowań.

3. Dużo nowo poznanych ludzi

Nie wszyscy pewnie przypadną Ci do gustu, to normalne. Pamiętaj, że nie po każdej wiadomości musi powstać związek czy narodzić się uczucie. Z niektórymi warto pozostać na stopie koleżeńskiej i utrzymywać dalej kontakty. To ciekawe doświadczenie.

Zalety portali randkowych

Korzystanie z portali randkowych ułatwi Ci znalezienie osoby, z którą idealnie się dopasujesz. Główną zaletą jest fakt, że nie trzeba daleko szukać i wychodzić z domu, by zawrzeć nowe znajomości i głębsze relacje. Wszystko w zasięgu ręki. To idealna opcja dla osób nieśmiałych i introwertyków, którzy nie lubią na początek pakować się w tłum ludzi i rozmowy z nieznajomymi. Na początek komunikacja przez wiadomości jest dużo łatwiejsza niż rozmowa twarzą w twarz.

Najlepsze portale randkowe mają dostępne swoje wersje mobilne. Aplikacje są praktyczne i łatwe w obsłudze. Instalując je, użytkownik ma łatwiejszy kontakt z innymi osobami. Mając aplikację randkową pod ręką, możesz pracować nad swoją nieśmiałością i asertywnością. W wersji podstawowej są darmowe. Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, potrzebne jest konto premium, dokładnie tak, jak na zwykłym portalu randkowym.

Trafiając do takiego miejsca, wiesz, czego się spodziewać. Ty również wiesz, czego chcesz. Przed nawiązaniem pierwszego kontaktu wiesz, czego oczekuje druga strona. Być może ona chce tylko romansu, więc już jest na straconej pozycji. Może następna osoba będzie lepsza. Może będzie pragnęła tego, co Ty – długotrwałej miłości.

Negatywne strony portali randkowych

Na pewno trzeba się mimo wszystko otworzyć. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, to musisz podjąć się wyzwania i zmienić nastawienie. Szczerość i otwartość dadzą Ci większe szanse na poznanie kogoś wyjątkowego.

Musisz się pokazać. Zdjęcie profilowe i kilka dodatkowych fotografii na Twoim profilu to zaleta, ale i negatywna strona, jeśli masz nieśmiałą osobowość. Szybciej się ktoś do Ciebie odezwie, jeśli będzie widział z kim ma do czynienia. Pokonaj ten lęk i barierę. Otwórz się na nowe wyzwania.

Czy wersja darmowa różni się czymś od wersji płatnej?

Ze wszystkich portali randkowych można korzystać bezpłatnie. Rejestracja trwa kilka minut i z większości funkcji można korzystać bez płacenia za konto premium. Więc znalezienie partnera nie zależy od wersji aplikacji. Oczywiście Twoje szanse wzrosną wraz z członkostwem premium.

Różnice dla jednych są drobne, prawie niezauważalne, dla drugich ważne. Najlepsze portale randkowe posiadają również czat na żywo w wersji bezpłatnej. Aby sprawdzić, kto polubił nasz profil, również potrzebna jest płatna wersja. Jedynie ona wnosi taką funkcję. Ranking jest bardzo zróżnicowany, trudno wybrać ten najlepszy darmowy czy płatny portal randkowy. Każdy z nich ma jakieś funkcje, które są dostępne dopiero po opłaceniu abonamentu premium.

Czy portale randkowe są godne zaufania?

Przedstawiony ranking zawiera tylko takie pozycje, które mają duży odsetek osób zarejestrowanych, szukających miłości. Najlepsze portale randkowe to nie tylko ranking, ale przede wszystkim spis portali, które mają największe zaufanie wśród użytkowników i są w pełni bezpieczne. Miliony użytkowników na świecie i w Polsce doceniają możliwość korzystania z takich serwisów, co widać po coraz większym współczynniku rejestracji.

Jeśli chcesz skorzystać z konta premium, to nie musisz się obawiać o płatności i dane. Dzięki bezpiecznemu szyfrowaniu nie dostaną się one w niepowołane ręce. Rejestracja jest możliwa od 18 roku życia. Nie martw się, że spotkasz się z fałszywą lub prześmiewczą ofertą od dzieciaka. Członkowie przechodzą weryfikację.

Najlepsze portale randkowe są dostępne od wielu lat, są przetestowane, bezpieczne, godne polecenia, a co za tym idzie – godne zaufania.

Na jakiej podstawie tworzony był ranking

Najlepsze portale randkowe są dobrane subiektywnie według naszej oceny. Lecz żeby ranking był jak najbardziej rzetelny, pod uwagę wzięto najważniejsze dla użytkowników czynniki. Są to na przykład:

  • Bezpieczeństwo danych osobowych,
  • Odpowiednio duża baza użytkowników,
  • Intuicyjność w poruszaniu się po portalu,
  • Znalezienie partnera na podstawie danych lokalizacyjnych,

Ważne było również to, czy portal oferuje możliwość pobrania aplikacji na telefon oraz czy oferuje znalezienie zarówno przelotnych, jak i trwałych relacji. Najlepsze portale randkowe oferują szeroką gamę dostępnych funkcji, co również było ważnym kryterium. Szczególnie młodzi ludzie zwracają na to uwagę.

Który z tych portali jest najlepszy?

Nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Ranking przedstawia najlepsze portale randkowe dostępne na rynku. Niezależnie od tego, jakie masz wymagania i czego szukasz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Każdy z serwisów różni się nieznacznie od siebie, ale na tym polega ich wyjątkowość. Wszystkie portale randkowe, które obejmuje nasz ranking, oferują usługi na najwyższym poziomie. Dopasuj któryś z nich do swoich potrzeb!

Jakie funkcje oferują najlepsze portale randkowe?

Jeśli trafiłeś na portal randkowy, to znaczy, że szukasz drugiej połówki. W takim miejscu oprócz ogromnego wyboru osób samotnych możesz wybierać spośród kilku metod płatności. Konto premium możesz opłacić za pomocą polecenia zapłaty, przelewu bankowego, karty kredytowej a w niektórych przypadkach dostępna jest również forma płatności PayPal. Z wybraną przez siebie osobą możesz wymieniać wiadomości i ustalać daty spotkania lub porozmawiać z nią dzięki funkcji wideo. Najlepsze portale randkowe oferują również swoje wersje aplikacji na urządzenia mobilne, co ułatwia kontakt z drugą osobą lub poszukiwania osoby, z którą moglibyśmy się związać w realnym świecie. W końcu telefon mamy statystycznie częściej przy sobie niż komputer.

Czy warto płacić abonament na portalu randkowym?

Internet to miejsce, w którym spotykają się młodzi i starsi ludzie. W tych czasach to już nic dziwnego, że spędzamy tam coraz więcej czasu, czy to szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania, czy miłości. Tak jest łatwiej, ponieważ nie jest do tego potrzebna taka odwaga, jak w życiu realnym.

Warto dostosować się do panujących trendów i odwiedzać najlepsze portale randkowe, gdzie chętnie ludzie spędzają czas. Jeśli nie do końca masz pewność, że inwestycja pieniężna ma w tej chwili sens, to wypróbuj darmową wersję. Jak już wiesz, nie różni się ona bardzo w dostępnych funkcjach. Po odpowiednim czasie użytkowania bezpłatnej wersji na pewno podejmiesz odpowiednią decyzję i zdecydujesz, co dalej. Jeśli Cię to zainteresuje, to warto płacić abonament na portalu randkowym.

Sprawdź jeszcze raz ranking, on pomoże podjąć Ci decyzję, które z portali mają bardziej i mniej korzystne abonamenty.

Czy da się znaleźć odpowiedniego partnera w internecie?

Oczywiście, że się da! Czy nie po to właśnie chcesz mieć konto na portalu randkowym? Wystarczy, że odpowiednio skonfigurujesz przy rejestracji swój profil. To działa cuda. Co przyciąga Twoją uwagę u innych? Wygląd, opis, szczegółowo uzupełnione informacje na swój temat? Tego samego może oczekiwać od Ciebie druga osoba.

Zadbaj o dobre zdjęcia i interesujący opis. Powinien on przedstawiać Twoje pasje, zainteresowania, to, czym się aktualnie zajmujesz. Nie pisz bajek, szczerość to podstawa. Nie musi to być też sztywny opis. To wszystko wbrew pozorom może być ciekawe i przede wszystkim z żartem.

Im bogatsze Twoje wnętrze i profil, tym większa szansa, że znajdziesz kogoś równie wartościowego.

4.9/5 - (38 votes)
Copyright © 2017-2021 CyberNudesy.pl. All rights reserved.
RegulaminPolityka prywatności